Získat QR kód

Co je to QESSOX.cz

Qessox.cz je webová aplikace, která obchodníkům velmi jednoduše umožní vytvořit QR kód(y) k rychlému, efektivnímu přenosu libovolné cenové nabídky s financováním klientovi do mobilního zařízení, telefonu nebo tabletu s možností okamžitého sjednání úvěru. Nabídku lze zaslat i emailem v případě komunikace na dálku nebo pro pozdější využití

Manuál pro aplikaci

Vygenerovaná data

Stáhnout obrázek Kalkulačka Tisk QR kódu
Název firmy:
Cena zboží:
Popis: nevyplněn


Důležité informace pro správné vyplnění žádosti

Platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas nebo zbrojní průkaz). – pokud takový druhý doklad nemáte, zvolte při vyplňování žádosti podpis papírové smlouvy.

Název nebo IČO vašeho zaměstnavatele
Telefon do zaměstnání, informaci o tom, od kdy jste ve vašem současném pracovním poměru.

Váš čistý měsíční příjem a případně měsíční příjem celé vaší domácnosti.

Jaké jsou vaše celkové výdaje za bydlení – tedy náklady na energie i samotné prostory.

Pokud máte uzavřené půjčky či úvěry, je nutné znát také měsíční hodnotu všech vašich splátek.

Pokud máte uzavřené jakékoliv spoření či máte jiné pravidelné měsíční výdaje, taktéž budete potřebovat znát jejich výši.

Bankovní účet – pro uzavření smlouvy SMS podpisem je zapotřebí být majitelem bankovního účtu. Připravte si poslední 1-2 bankovní výpisy.

Před vyplňováním žádosti si prosím připravte fotografie požadovaných dokladů (obou stran) do tel. nebo počítače. Vkládají se do žádosti před odesláním nebo je můžete přímo vyfotit a nahrát při vyplňování žádosti. U bankovního účtu lze využít printscreen obrazovky (majitel účtu, výpis).

Vytvořit další

Vygenerovat QR kód

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů. Podivejte se, dle jakých podmínek s osobníma údajema pracujeme.

VYTVOŘIT

Co budete potřebovat pro vytvoření QR kódu

Předem, než se pustíte do vytvoření QR kódu, nachystejte si pár nezbytných informací. Usnadní Vám to vyplňování. Pro vyplnění políček o vytvoření QR kódu budete potřebovat následující:

Vaše IČO
Číslo prosim pište bez mezer. Po vepsání do políčka se Vám pod oknem zobrazí informace o společnosti.
Částka
Částka je celková prodejní cena za zboží nebo služby, které chce Váš zákazník financovat přes Essox online žádost. Částka vložená do QR kódu má platnost následujících 7 dní.
E-mail
Emailová adresa zákazníka (není povinná). Pokud ji vyplníte, zákazník na ni obdrží informace s QR-kódem a jednoduchým manuálem pro vyplnění žádosti. Pokud emailovou adresu nevyplníte, QR kód se Vám zobrazí pouze na této stránce (lze si ho stáhnout do Vašeho zařízení).

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás a my Vám se vším pomůžeme.

VeZor live s.r.o.
IČ: 03641635

QESSOX.cz
Pro pokračování zadejte heslo